22 C
Ruoščiai
2020 23 rugsėjo
S-CS.LT | Slimi namai
Image default
Slimi CS:GO Slimi CS:GO serverio sistemos

Slimi CS:GO kontraktu sistema

Slimi CS:GO serveryje yra labai daug įvairių skinų, su įvariomis vertėmis (Value). Kartais iš skrynių gauti rečiausius skinus yra labai sudėtinga, tad šiame serveryje yra kontraktai. Kontraktus galima gauti nusiperkant iš kitų žaidėjų, atidarius skrynią, nužudžius žaidėją arba iš dienos atlygio. Į kontraktą gali įdėti 10 įvairių skinų ir juos išmainyti į vertingesnį skiną. Kuo vertingesnius skinus dėsi į kontraktą – tuo vertingesnį skiną gausi, taipogi darant kontraktus vietoj skino galima gauti Glove Key.

Sudėjus visus norimus skinus ir paspaudus Make Contract, prieš sutinkant atlikti kontraktą galima peržiūrėti, kokius skinus gali gauti atliekant kontraktą, o aukščiau rašys kokios aukščiausios ir žemiausios vertės (Value) daiktą gali gauti. Sutikus atlikti kontraktą, iš jūsų bus pašalinti 10 skinų, kuriuos dėjote į kontraktą, bei vienas kontraktas, o gausite vieną didesnės vertės skiną arba Glove Key.

Šį informacinį tekstą sudarė mūsų serverio žaidėjas: GlaZe

Informacija pateikta video formatu:

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy

Slimi RPG kviečia visus Slimiečius kartu CS 1.6 fanus išbandyti visai kitokia žaidimo tematiką, išvysti/pamatyti seno žaidimo variklio galimybes.
Serverio IP: rpg.slimi.lt
Plačiau apie patį projektą: http://rpg.slimi.lt

PASKUTINIS VYKĘS STREAM’AS:
Slimi RPG vykdom užduotis #1

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x